İstanbul Vadi Park Konakları , Istanbul

AZN190000 $
ForSatılıq 130Mt2 3Oda 1Salon 2Hamam Giriş

Beykent’te inşa edilen Vadi Park Konakları projesi Albaylar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 7 blok halinde yükselen Vadi Park Konakları projesi lokasyon olarak Adnan Kahveci Mahallesi\’nde konumlandırılıyor.

72 adet daireden oluşan Vadi Park Konakları projesinde inşaat çalışmaları devam ediyor. Beykent Vadi Park Konakları\’nda 3 oda 1 salon bahçe katı, 3 oda 1 salon ara kat ve 5 oda 2 salon tipinde dubleks daireler yer alıyor.

Modern mimari tasarımı ile dikkat çeken Vadi Park Konakları Beykent\’te teslimler Eylül ayında gerçekleşecek. Vadi Park Konakları\’nda 3+1 bahçe katı 135 metrekare, 3+1 ara kat 162 metrekare ve 5+2 dubleks daireler 275 metrekare olarak tasarlandı.

ALBAYLAR İnşaat Kimdir?
2004 yılında, Türkiye’nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Şirketimiz, 10 yıllık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık. Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Otopark Balkon Klima Yüzme Havuzu Asansör İnternet Teras Beyaz Eşya Güvenlik Kamera Güvenlik Site İçi Şehir Merkezi Metroya Yakın Krediye Uygun Deniz Manzarası Şehir Manzarası Doğa Manzarası Doğalgaz Soba Merkezi Isıtma Jeneratör Çelik Kapı Parke Mobilyalı Oyun Parkı Sosyal Tesis Tenis Kortu Futbol Sahası Basket Sahası Jakuzi Şömine Kombi Betonarme Taş Bina Ahşap Ev Tarihi Eser
Elanın Adresi: Adnan Kahveci Mah. Uludağ Cad. No:18 34520 Beylikdüzü
Pin Code : 5
Property City : Türkiye

Satıcı/Emlakçı